— Zimní zahrady

Zimní zahrady jsou u nás čím dál víc populární, nabízejí atraktivní rozšíření nemovitosti, propojující interiér a exteriér budovy, takže si můžete vychutnat jedinečné klima a podmínky v každém ročním období.

Zimní zahrady je možné využívat během celého kalendářního roku. Členění a způsob otevírání obvodových stěn je díky modernímu stavebnímu kování téměř neomezené, záleží pouze na Vašich potřebách.

Sezonní zimní zahrady jsou konstruovány z profilů bez přerušených tepelných mostů. Váš dům bude vypadat jasněji a budete mít další prostor pro relaxaci. Námi dodávané zimní zahrady  si sami vyrábíme a montujeme. Nabízíme komplexní portfolio služeb – odborné poradenství, zaměření, výrobu a montáž. Vážíme si každého zákazníka a jsme si vědomi, že investice do našich produktů není malá, a proto hledáme optimální řešení pro každého a zároveň se snažíme o to, aby naše produkty dokázaly oslovit každého zákazníka svou příznivou cenou. Hliníkové zimní zahrady jsou stále populárnější, a to především díky své odolnosti, nenáročnosti a dlouhé životnosti. Zaměření a následná cenová kalkulace je ZDARMA.

U námi montovaných zimních zahrad si můžete vybrat ze široké nabídky barev RAL Pro naše zimní zahrady nabízíme 4 standardní odstíny RAL. Samozřejmě jsme schopni zajistit také zakázkové lakování dle vzorníku barev RAL (až 200 odstínů). Zde je však nutné počítat s příplatkem za zakázkové lakování profilů. Jako střešní výplň si můžete zvolit sklo čiré / mléčné nebo polykarbonát čirý / mléčný. Jako boční výplň si sami zvolíte, zda si přejete fixní skla, nebo posuvná. Všechny typy zimních zahrad můžete doplnit o osvětlení nebo boční screenové rolety.

ZIMNÍ ZAHRADU VÁM VYROBÍME A NAMONTUJEME DO 2 MĚSÍCŮ OD OBJEDNÁNÍ

Hliníková konstrukce zimní zahrady zaručuje dlouhou téměř neomezenou životnost. Hliníkové rámy nikdy nehnijí ani nerezaví. Také není třeba provádět další údržbu, rám stačí otřít navlhčeným hadříkem.

Na veškeré zakázkové výrobky – pergoly, zimní zahrady i přístřešky, díky vysoké kvalitě našich výrobků, poskytujeme 7 letou záruku, která se vztahuje na hliníkové konstrukce, obvodové výplně, zastřešení a vzájemnou těsnost jednotlivých komponentů. 
Na základě vaší poptávky, rádi přijedeme zimní zahradu ZDARMA zaměřit .

Každá zimní zahrada je individuálně navrhována dle vašich požadavků.