— Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou vůči tradičním dřevěným pergolám bez údržbové, šetří tedy Váš čas i peníze za ošetřující nátěry.

Hliníkové pergoly mají desítky let dlouhou – téměř neomezenou životnost. Jsou kotveny na stěnu domu nebo samonosné – nevyžaduje kotvení do stěny a může stát samostatně, takže ji jednoduše umístíte prakticky kamkoli budete chtít s možností obvodového zasklení. Hliníkové pergoly mají zastřešení z polykarbonátu 16mm nebo s bezpečnostním sklem, jehož tloušťka záleží na konstrukčním provedení pergoly.

Důmyslně je také řešen i odtok vody, který je sveden v noze konstrukce.

Další výhodou pergol je možnost dodatečného opláštění. 

Všechny naše produkty vyrábíme na objednávku a dokážeme se přizpůsobit specifickým požadavkům zákazníka i nárokům terénu. Díky jedinečnému systému lze pergolu kdykoli dodatečně zasklít. Pro naše pergoly nabízíme 4 standartní odstíny RAL. Samozřejmě jsme schopni zajistit také zakázkové lakování dle vzorníku barev RAL (až 200 odstínů). Zde je však nutné počítat s příplatkem za zakázkové lakování profilů.

PERGOLU VÁM VYROBÍME A NAMONTUJEME DO 2 MĚSÍCŮ OD OBJEDNÁNÍ

Na základě vaší poptávky, rádi přijedeme hliníkovou pergolu ZDARMA zaměřit .

Využijte naší nabídky a nechte si od nás vyrobit a postavit krásnou hliníkovou pergolu i vy. V dnešní době se Hliníkové pergoly stávají nedílnou součástí každé domácnosti. Svým prostorem poskytují hliníkové pergoly ideální místo ke každodenní relaxaci.

Na veškeré zakázkové výrobky – pergoly, zimní zahrady i přístřešky, díky vysoké kvalitě našich výrobků, poskytujeme 7 letou záruku, která se vztahuje na hliníkové konstrukce, obvodové výplně, zastřešení a vzájemnou těsnost jednotlivých komponentů.