— O nás

Naše firma Alupolasek.cz vznikla v roce 2018 jako rodinná firma, ale v oblasti výroby a montáže pergol a zimních zahrad se pohybujeme mnohem déle. Námi dodávané  pergoly, zimní zahrady a další si sami vyrábíme a montujeme. od konkurence se lišíme zakázkovou výrobou která je přesná na milimetry. Firma Alupolasek.cz ročně zaměří, na míru vyrobí a namontuje přes 200ks hliníkových pergol a hliníkových zimních zahrad. Pro stavbu hliníkových pergol a zimních zahrad používáme vysoce kvalitní hliníkové profily Španělské firmy Cortizo, které dále upravujeme na mírů pro námi montované pergoly, zimní zahrady a další sortiment. Zákazníkům nabízíme komplexní portfolio služeb – odborné poradenství, zaměření, výrobu a montáž.

Vážíme si každého zákazníka a  jsme si vědomi, že investice do našich produktů není malá, a proto hledáme optimální řešení pro každého a zároveň se snažíme o to, aby naše produkty dokázaly oslovit každého zákazníka svou příznivou cenou, případně můžeme nabídnout možnost financování.

Na veškeré zakázkové výrobky – pergoly, zimní zahrady i přístřešky, díky vysoké kvalitě našich výrobků, poskytujeme 7 letou záruku, která se vztahuje na hliníkové konstrukce, obvodové výplně, zastřešení a vzájemnou těsnost jednotlivých komponentů. 
 protokolu