— Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou vůči tradičním dřevěným pergolám bez údržbové, šetří tedy Váš čas i peníze za ošetřující nátěry.

Hliníkové pergoly mají desítky let dlouhou – téměř neomezenou životnost. Jsou kotveny na stěnu domu nebo samonosné – nevyžaduje kotvení do stěny a může stát samostatně, takže ji jednoduše umístíte prakticky kamkoli budete chtít s možností obvodového zasklení. Hliníkové pergoly mají zastřešení z polykarbonátu 16mm nebo s bezpečnostním sklem, jehož tloušťka záleží na konstrukčním provedení pergoly.

Důmyslně je také řešen i odtok vody, který je sveden v noze konstrukce.

Všechny naše produkty vyrábíme na objednávku a dokážeme se přizpůsobit specifickým požadavkům zákazníka i nárokům terénu. Díky jedinečnému systému lze pergolu kdykoli dodatečně zasklít. Pro naše pergoly nabízíme 15 standartních odstínů RAL. Samozřejmě jsme schopni zajistit také zakázkové lakování dle vzorníku barev RAL (až 200 odstínů). Zde je však nutné počítat s příplatkem za zakázkové lakování profilů.

Na základě vaší poptávky, rádi přijedeme hliníkovou pergolu ZDARMA zaměřit .

Využijte naší nabídky a nechte si od nás vyrobit a postavit krásnou hliníkovou pergolu i vy. V dnešní době se Hliníkové pergoly stávají nedílnou součástí každé domácnosti. Svým prostorem poskytují hliníkové pergoly ideální místo ke každodenní relaxaci.

K hliníkovým pergolám nabízíme také možností zasklení a to pevné nebo posuvné a to rámové / bezrámové. Dále nabízíme možnost částečného zastínění barevným sklem nebo lamelami.

V případě potřeby vám však hliníkovou pergolu přivezeme ve formě stavebnice.